Новини ДАЗВ Проекти міжнародної технічної допомоги 

Відбулася стартова нарада по запуску проєкту «Створення належної інфраструктури для управління програмами у складі ДАЗВ».

7 вересня 2021 року у Державному агентстві з питань управління зоною відчуження відбулась стартова нарада по запуску проєкту «Створення належної інфраструктури для управління програмами у складі ДАЗВ». Загальною метою проєкту є створення надійної і стійкої інфраструктури управління програмами у сфері поводження з РАВ, заснованої на передовій міжнародній практиці. У нараді взяли участь представники Єврокомісії, Спільного офісу підтримки JSO, іспанської компанії IDOM, ДАЗВ та підприємств, що входять до сфери його управління: ЦППРВ, РАДОН, ЧАЕС, Чорнобильського інституту досліджень та розвитку, Екоцентру. 

У ході зустрічі обговорили основні питання, заходи та кроки, необхідні для реалізації проєкту. Крім того, були узгоджені основні задачі проєкту та методологія його реалізації у контексті передачі знань. Активне обговорення робочого плану дало змогу підготувати графік реалізації, точки контролю та якісні характеристики, включаючи ключові показники ефективності проєкту.

Перший заступник голови ДАЗВ і член керівного складу проєкту Андрій Пляцко привітав учасників стартової наради із запуском проєкту, наголосивши на його важливості для ДАЗВ і підпорядкованих підприємств як ключового проєкту щодо впровадження міжнародних стандартів у проєктному менеджменті.Термін реалізації проєкту 2021-2024 роки.

 

Related posts