Фізичний захист 

В ДСП «ЦППРВ» відбулися спільні командно-штабні навчання

Відповідно до «Плану підготовки ДСП «ЦППРВ» у 2021 році»  25 серпня 2021 року на Державному спеціалізованому підприємстві «ЦППРВ» проходили командно-штабні навчання з керівним складом підприємства та  учасниками об’єктового Плану взаємодії на випадок диверсії або інших протиправних дій.

Метою проведення командно-штабного навчання було підвищення рівня оперативної готовності, злагодженості, координації та дій керівного складу підприємства, служби фізичного захисту, служби цивільного захисту та пожежної безпеки та інших структурних підрозділів підприємства з учасниками об’єктового Плану взаємодії при виконанні завдань в разі можливого виникнення кризової або надзвичайної ситуації.

Оперативним штабом командно-штабного навчання разом з учасниками Плану взаємодії були змодельовані сценарії розвитку подій на об’єкті підприємства з поводження з радіоактивними відходами в умовах виникнення кризової ситуації. Перевірено реальність розроблених документів, організацію управління, оповіщення та зв’язку.

В процесі проведених командно-штабних навчань з учасниками об’єктового Плану взаємодії були відпрацьовані процедури реагування та протидії правопорушникам, які мають намір вчинити диверсію та інші протиправні дії, ліквідації можливих наслідків, а також  визначені пріоритетні завдання на випадок виникнення кризових та надзвичайних ситуацій.

В ході проведення командно-штабних навчань всі питання були відпрацьовані в повному обсязі відповідно до «Плану проведення командно-штабного навчання з учасниками об’єктового Плану взаємодії керівним складом та підрозділами ДСП «ЦППРВ».

Related posts