Кібербезпека Навчання 

Навчальний курс з кібербезпеки за підтримки уряду США

У період з 09 по 13 серпня 2021 року на базі ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» (м. Южноукраїнськ) за підтримки Управління з питань ядерної захищеності та гарантій, в рамках виконання міжнародної Програми покращення захищеності джерел іонізуючого випромінювання в Україні та за домовленості з представниками Управління радіологічної безпеки Міністерства енергетики США проходить міжнародний навчальний курс з комп’ютерної (кібернетичної) безпеки систем фізичного захисту радіаційно-небезпечних об’єктів.

У заході беруть участь представники центральних органів виконавчої влади, навчальних закладів, фізичного захисту ядерних установок та інших радіаційно-небезпечних об’єктів.

Метою навчання є обмін досвідом і впровадження кращих світових практик у сфері кібербезпеки та відповідними нормативними положеннями для її підтримки. Учасники курсу мали змогу ознайомитися зі існуючими світовими програмами з кібербезпеки, і, зокрема тими, що наявні в Україні. Розглядали можливі сценарії кібератак систем фізичного захисту ядерних об’єктів на окремих випадках, типи загроз і можливі ризики в системах кіберзахисту та алгоритми дій та засобів для захисту систем під час кібератак, правила та нормативи при поводженні з радіоактивними матеріалами та пов’язаними з ними об’єктами, можливості для подальшої співпраці тощо.

Related posts