Привітання 

Вітання з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва!

14 жовтня – визначна дата, що символізує славні традиції українського народу, уособлює героїзм, мужність, незламність національного духу оборонців та захисників рідної землі.

Відзначаючи цей важливий для кожного з нас день, ми з особливою вдячністю і шаною згадуємо тих, хто боронить сьогодні нашу Батьківщину, і схиляємо голови, пам’ятаючи тих, хто віддав своє життя у цій боротьбі за нашу країну. Цей день – свято для кожного з тих, хто несе почесну варту на захисті народу України, хто застосовує свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності.

Колектив Державного спеціалізованого підприємства «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» вітає наших захисників з цими святами, бажаючи миру, добра і благополуччя їхнім оселям!

Бажаємо нашим воїнам, які й нині захищають територіальну цілісність та суверенітет України, незламності духу, довгих років життя та міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях! Дякуємо усім вам!

Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

СЛАВА УКРАЇНІ !  ГЕРОЯМ СЛАВА !

 

В.о. генерального директора ДСП «ЦППРВ»     Валерій САЛІЙ

Related posts