Міжнародні відносини Новини ЦППРВ 

Делегація України бере участь у Третій Міжнародній конференції з питань ядерної безпеки

10 лютого 2020 року у Відні, Австрія стартувала третя Міжнародна конференція з питань ядерної безпеки: підтримка та зміцнення зусиль. Організатором заходу є Міжнародне агентство з питань атомної енергетики (МАГАТЕ). Захід триватиме до 14 лютого 2020 року.
На конференції представлена науково-технічна програма, що включає в себе політичні дискусії на загальні теми, які мають важливе значення для ядерної безпеки, та паралельні технічні засідання, які стосуються спеціалізованих науково-технічних, правових та нормативних питань.
“Конференція об’єднує ключових експертів ядерної безпеки всього світу, надаючи можливість не тільки ознайомитись з останніми тенденціями галузі (як то застосування штучного інтелекту у забезпеченні фізичної ядерної безпеки), але й обмінятись досвідом з колегами з інших країн щодо боротьби з викликами та поточного стану реалізації національних планів з інтегрованої ядерної безпеки, та покращення стійкості до кібератак на ядерних об’єктах, а також багато інших аспектів”. – зазначає начальник служби з міжнародного співробітництва, зовнішніх комунікацій та розвитку ДСП “ЦППРВ” Маргарита Раєць.

Джерело: https://conferences.iaea.org/event/181/

      

Related posts