Новини ЦППРВ Україна-НАТО 

Експерти НАТО провели навчальний курс з питань безпеки в рамках Програми із розбудови системи національної стійкості України

В рамках річного модульного навчального курсу з питань державної політики євроатлантичної інтеграції України «100 чемпіонів», що організовується Програмою НАТО-Україна з професійного розвитку, спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, 3-4 грудня 2019 року у м. Київ було проведено модуль «Створення національної стійкості в умовах гібридної війни» та офіційна церемонія завершення річного модульного навчального курсу «100 чемпіонів-2019».

Під час заходу було представлено британський підхід до забезпечення національної стійкості та розглянуто кібербезпеку, як невід’ємну частину національної стійкості. Також, учасники модулю мали можливість ознайомитися з побудовою стійкої кібероборони НАТО та польським досвідом розбудови національної стійкості.

Українською стороною було висвітлено вдосконалення загальнодержавних інституційних підходів планування, обміну інформації та координації в Україні в контексті національної стійкості, а також розглянуто організаційні та правові аспекти забезпечення безпеки і стійкості критичної інфраструктури України.

«Важливо, що наші фахівці не лише прослухали лекції, але й зможуть у майбутньому на практиці застосовувати набуті знання у сфері забезпечення безпеки об’єктів зони відчуження», – зазначив директор ДСП «ЦППРВ» Сергій Костюк.

Після завершення заходу, учасників було нагороджено сертифікатами прослуханого курсу «100 чемпіонів-2019».