Аудит Новини ЦППРВ 

Участь у семінарі-нараді з питань розбудови (удосконалення) системи державного внутрішнього фінансового контролю

10 квітня представники Державного спеціалізованого підприємства «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» взяли участь у семінарі-нараді з питань розбудови (удосконалення) системи державного внутрішнього фінансового контролю за європейськими методами управління, а також, управління ризиками на підприємствах та установах, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження, що пройшов в актовому залі ДСП «Екоцентр» за підтримки представників ДАЗВ.

Захід проводився згідно з Наказом ДАЗВ №29-19 від 22.02.2019 «Про реалізацію рішення Колегії ДАЗВ», на виконання доручення Д-58-19 від 21.03.2019 та відповідно до графіку проведення семінарів-нарад з питань управління ризиками на підприємствах та установах, що належать до сфери управління ДАЗВ, на 2019 рік.

Серед учасників семінару були також присутні представники ДСП «Екоцентр», ДСП «ЧСК», ДСП «УКБЗВ», ДСП «Північна Пуща», ДП «ЦОТІЗ».

Заступник Голови ДАЗВ Фещенко В.П. виступив з доповіддю про стан розбудови системи державного внутрішнього фінансового контролю на підприємствах та установах, що належать до сфери управління ДАЗВ, та наголосив на обов’язковість забезпечення виконання рішення вищевказаної Колегії у визначені терміни.

Головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту ДАЗВ Кочіна С.М. виступила із презентаціями за темами: «Розбудова системи державного внутрішнього контролю на підприємствах, в установах сфери управління ДАЗВ» з описом структурних компонентів системи внутрішнього контролю на прикладі моделі COSO та «Організація управління ризиками у Державному агентстві України з управління зоною відчуження та системі його управління» з описом процесу управління ризиками, визначення ризикових сфер діяльності, визначення та ідентифікація ризиків у причинно-наслідковому зв’язку, способи реагування та управління ризиками.

Семінар-нарада надала можливість підприємствам визначити для себе шляхи розбудови системи внутрішнього контролю на підприємстві та впровадження управління ризиками для кожного структурного підрозділу з детальним вивченням проблеми з самого початку її формування.

З матеріалами семінару-наради можна ознайомитися за посиланнями:

«Розбудова системи державного внутрішнього контролю на підприємствах, в установах сфери управління ДАЗВ»

«Організація управління ризиками у Державному агентстві України з управління зоною відчуження та системі його управління»

Практичні вказівки щодо впровадження фінансового управління і контролю та посилення управлінської підзвітності (відповідальності) в органах державної влади України. Посібник для керівників установ та державних внутрішніх аудиторів