Привітання 

Вітаємо з Днем рятівника

17 вересня – святкується День Рятівника затвердженого Указом Президента України від12 вересня 2008 року №830/2008. Щиро вітаємо  працівників служби цивільного захисту та пожежної безпеки ДСП «ЦППРВ» із професійним святом – Днем рятівника! Це свято об’єднує мужніх людей професій – працівників аварійно-рятувальних формувань, служб ЦЗ, пожежників, які забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра! Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Читати
Привітання 

Вітаємо з днем Державного прапора України!

23 серпня відзначаємо та вітаємо усіх патріотів України зі святом символу незалежної держави та вільної людини, що сяє золотом та небесною блакиттю – Днем прапора України! Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується у наших серцях, коли майорить Державний прапор. Бажаю всім нам бути гідними пам’яті наших пращурів, які працею, власним життям створювали величну історію нашої держави та Державного прапора нашої країни! Колектив ДСП «ЦППРВ»

Читати
Привітання 

Вітаємо з 30-ю річницею Дня незалежності України!

Колектив Державного спеціалізованого підприємства «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» щиро вітає усіх із визначним святом — Днем незалежності України! Від щирого серця й від усієї душі бажаємо усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах, бажаємо успіхів і благополуччя! Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас та надихає на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я незалежної і процвітаючої України. Зі святом, люба Україно! Слава Україні! Героям Слава!

Читати
Привітання 

ДСП «ЦППРВ» відмічає 10-річний ювілей

10 років тому наказом Міністра надзвичайних ситуацій України від 09.12.2010 р. № 1086 “Про реформування державних підприємств зони відчуження” створено Державне спеціалізоване підприємство “Централізоване підприємство з поводження з радіоактивними відходами”, як головне підприємство Українського  державного об’єднання  “Радон”. Підприємство стало правонаступником усіх  функцій,   майнових   прав   і   обов’язків ДСП “Техноцентр”  та  ДСП  “Комплекс” та єдиною експлуатуючою організацією з поводження з радіоактивними відходами на стадії їх довгострокового зберігання і захоронення. З  квітня 2014 року перейменоване у Державне спеціалізоване підприємство “Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами” (ДСП “ЦППРВ”). Ми бажаємо усім співробітникам ДСП “ЦППРВ”…

Читати
Привітання 

Вітання з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва!

14 жовтня – визначна дата, що символізує славні традиції українського народу, уособлює героїзм, мужність, незламність національного духу оборонців та захисників рідної землі. Відзначаючи цей важливий для кожного з нас день, ми з особливою вдячністю і шаною згадуємо тих, хто боронить сьогодні нашу Батьківщину, і схиляємо голови, пам’ятаючи тих, хто віддав своє життя у цій боротьбі за нашу країну. Цей день – свято для кожного з тих, хто несе почесну варту на захисті народу України, хто застосовує свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності.…

Читати