Державне спеціалізоване підприємство

"Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами"

Зону відчуження відвідали представники Los Alamos National Laboratory та Idaho National Laboratory (США)!

12 квітня була проведена технічна нарада за спільним контрактом з Чорнобильським центром з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології  по проекту «Дослідження матеріалів Чорнобиля, що діляться. Додаткові виміри». Зону відчуження відвідали представники  Los Alamos National Laboratory та Idaho National Laboratory (США).

Метою  даного проекту є: розроблення методик дослідження місць зберігання ядерних матеріалів та їх кількості, методів пробовідбору;  розроблення інструкції  щодо проведення вимірювань;  здійснення відбору та аналізу проб; початкові роботи  щодо  характеризації  цих матеріалів.

         Нарада проводилась в офісі ДСП "ЦППРВ". На нараді з представниками Los Alamos National Laboratory та Idaho National Laboratory були присутні співробітники ДНДУ «Чорнобильський центр» та ДСП «ЦППРВ».

       Серед питань що розглядалися були результати вимірювань при обстеженні матеріалів, що діляться, а також проект програми подальших робіт та їх забезпечення при виконанні робіт на ПЗРВ "3-я ЧЕРГА ЧАЕС".