Державне спеціалізоване підприємство

"Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами"

Всеукраїнський тиждень права!

На підставі наказу від 31.10.2017 № 193 в Державному спеціалізованому підприємстві «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» проводиться Всеукраїнський тиждень права. Відповідний план заходів для підприємств зони відчуження затверджено наказом ДАЗВ України від 04.09.2017          № 118 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017      № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права».

Такі заходи проводяться щороку по всій території України у календарний тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини. Загальна декларація прав людини – це рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийняте 10 грудня 1948 року в паризькому палаці Шайо, яке є найавторитетнішим джерелом міжнародних норм щодо прав людини.

Проведення Всеукраїнського тижня права має на меті підвищити рівень правової культури працівників, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

В рамках Всеукраїнського тижня права в період з 04 грудня до 08 грудня 2017 року по підприємству заплановано проведення таких заходів:

  • лекції з питань реалізації і захисту прав людини для працівників структурних підрозділів на тему «Пенсійна реформа в Україні: все що потрібно знати»;
  • надання безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини для працівників підприємства;
  • розміщення відповідної інформації на стенді для загального ознайомлення;
  • висвітлення на веб-сайті підприємства інформації стосовно проведення Всеукраїнського тижня права.