Державне спеціалізоване підприємство

"Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами"

Делегація Plejades GmbH в рамках міжнародного проекту Європейської комісії "Підтримка в поводженні з радіоактивними відходами в Україні" (U4.01/10 C+D+F)

Четверг | 16.06.2016

         06 червня 2016 року делегація Plejades GmbH у складі керівників проекту Норберта Молітора та Зорана Дрейса, фахівців Японії Ямала Таїчі та Каватсума Шінджі в рамках міжнародного проекту Європейської комісії "Підтримка в поводженні з радіоактивними відходами в Україні" (U4.01/10 C+D+F)" відвідала ПЗРВ "Підлісний" ДСП "ЦППРВ" з метою вивчення можливості використання безпілотних літальних апаратів для обстеження радіоактивних відходів, які розміщені для зберігання у ПЗРВ.

        Використання літальних апаратів може дозволити проведення обстежень в модулях ПЗРВ в умовах високих рівнів іонізуючого випромінювання, в яких ускладнене знаходження людини. Обговорювалась можливість монтажу на літальних апаратах радіометричної і спектрометричної апаратури, апаратури з використанням інфрачервоного випромінювання (тепловізора). Визначено, що проведення робіт можливо в наступному році.