Державне спеціалізоване підприємство

"Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами"

Зустріч представників технічної робочої групи в рамках спільного проекту "Chornobyl Fissionable Materials Investigation"

Четверг | 16.06.2016

16 червня 2016 р. у конференц-залі ДСП "ЦППРВ" проходила робоча зустріч представників технічної робочої групи в рамках спільного проекту "Chornobyl Fissionable Materials Investigation" (додаткові роботи) (SOW-12556).

У роботі приймали участь з боку Los Alamos National Laboratory та Idago National Laboratory (США) Michal Charles Browne, Adrienne Marre La Fleur, John Henry Weathersby та Philip Lon Winston, з боку ДНДУ "Чорнобильський центр" М. Бондарьков, В. Глигало та А. Максименко, з боку ДСП "ЦППРВ" В.Антропов та О. Третяк.

З доповіддю про стан виконання робіт на ПЗРВ «Підлісний» виступили від ДСП "ЦППРВ" В. Антропов та О. Третяк, про стан виконання робіт на ПЗРВ «3-я черга ЧАЕС» і статус та зміни в CRAD від ДНДУ ЧЦ А. Максименко, від США Adrienne Marie La Fleur.

Учасники робочої групи відвідали ПЗРВ "Підлісний" для ознайомлення з можливістю проведення досліджень на наступних етапах проекту.