Державне спеціалізоване підприємство

"Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами"

Новини

Графіки перевірки знань радіаційної безпеки співробітників підприємства

 ГРАФІКИ 

перевірки знань по підрозділам

 

ГРАФІК

перевірки знань з питань радіаційної безпеки у керівників, професіоналів, фахівців, службовців, робітників ДСП “ЦППРВ”, що проходять перевірку знань в центральній комісії підприємства на 2018 рік

ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОЇ ПРАЦІ

 

Серед активних підприємств, що здійснюють свою господарську діяльність в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, є Державне спеціалізоване підприємство «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (ДСП «ЦППРВ»), розташоване в м. Чорнобиль. Діяльність його пов'язана із збиранням небезпечних відходів, обробленням та видаленням небезпечних відходів, відновленням відсортованих відходів, інша діяльність щодо поводження з відходами.

Вирішення питання щодо створення для працівників належних і безпечних умов праці досягається ефективним функціонуванням системи управління охороною праці (СУОП) на цьому підприємстві. Вона - це запорука безпечної праці, яка полягає в збереженні життя і здоров'я кожного працівника.

Для організації забезпечення дотримання вимог законодавства в галузі охорони праці тут створено службу, яка представлена відділом охорони праці (ВОП). ВОП належить до основних виробничо-технічних служб підприємства, підпорядковується заступнику директора з охорони праці, радіаційної безпеки та охорони навколишнього природного середовища підприємства. Штатна чисельність ВОП становить 5 працівників (начальник відділу, заступник начальника відділу та 3 провідні інженери).

Делегація Plejades GmbH в рамках міжнародного проекту Європейської комісії "Підтримка в поводженні з радіоактивними відходами в Україні" (U4.01/10 C+D+F)

Понеділок | 06.06.2016

06 червня 2016 року делегація Plejades GmbH у складі керівників проекту Норберта Молітора та Зорана Дрейса, фахівців Японії Ямала Таїчі та Каватсума Шінджі в рамках міжнародного проекту Європейської комісії "Підтримка в поводженні з радіоактивними відходами в Україні" (U4.01/10 C+D+F)"

Парк "Слави"

Вівторок | 05.04.2016

05 квітня 2016 року було проведено роботи по благоустрою, закріпленим за нашим підприємством ДСП «ЦППРВ», території парку "Слави" у м. Чорнобиль у рамках підготовки до визначення 30-роковин Чорнобильської катастрофи.

 

 

 

 

Круглий стіл "Стан та перспективи поводження з радіоактивними відходами в Україні"

11 березня 2016 року в залі засідань Мінприроди України за ініціативою Державного агентства України з управління зоною відчуження відбулось засідання круглого столу за темою: "Стан та перспективи поводження з радіоактивними відходами в Україні".

Страницы