Новини ЦППРВ 

Робота інспекційної комісії Державної екологічної інспекції Столичного округу на ДСП «ЦППРВ»

На Державному спеціалізованому підприємстві «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» відбулася планова інспекційна перевірка діяльності щодо додержання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів комісією Державної екологічної інспекції Столичного округу.

Комісія здійснювала свою роботу на підставі статті 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього середовища», статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Положення про Державну екологічну інспекцію Столичного округу, Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України на 2019 рік.

Представникам контролюючого органу було надано всі необхідні документи, процедура проведення перевірки повністю дотримана.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища перевірили підприємство на предмет додержання вимог законодавства за напрямками:

  • охорона атмосферного повітря;
  • використання вод та відтворення водних ресурсів;
  • охорона земель;
  • поводження з відходами.

Особлива увага приділялась наявності дозвільної документації, а саме: дозволу на спеціальне водокористування, дозволів  на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, а також декларації про утворення відходів. Комісією перевірено дотримання умов, зазначених у відповідних дозволах. Окрема увага була приділена первинному поточному обліку утворення відходів, а також, подальшому поводженню з ними.

Спільно зі співробітниками підприємства проведена перевірка окремих виробничих підрозділів підприємства, зокрема, комплексу виробництв «Вектор» у зв’язку з наявністю двох водозабірних свердловин.

За результатами інспекційної перевірки було встановлено, що діяльність ДСП «ЦППРВ», як суб’єкта господарювання, не має грубих порушень та в цілому здійснюється згідно вимог природоохоронного законодавства.

Related posts